1988 Farm Families

County Name
Aitkin County William & Diane Skelnik
Becker County Leonard & Valarie Hammer
Benton County Lawrence & Jane Thell
Big Stone County Gaylord & Arlyce Weeding
Blue Earth County Bob & Kathleen Fleming
Brown County Leo & Carol Marti
Carlton County Ken & Joyce Olsen
Carver County Glen & LuAnn Traver
Chippewa County Robert & Barbara Goldenstein
Chisago County Carrie & Mark Nelson and David & Janice Nelson
Dakota County Wayne & Bernadette Kieffer
Dodge County David & Jean Thoe
Faribault County Steven & Janice Ripley
Fillmore County Philip & Ruth Abrahamson
Freeborn County Duane & Betty Steele
Goodhue County James & Sharon Bryan
Grant County Lorn & Kathryn Schneeberger
Hennepin County Philip & Verna Hamilton
Houston County Bernard & Rosanne Buehler
Isanti County David & Kathleen Skiba
Itasca County Allen & Carmen Jackson
Jackson County Donald & Violet Ihnen
Kanabec County Russell & Phyllis Bergren
Kandiyohi County John & Sandy Erickson
Kittson County Gordon & Joyce Bernstrom
Lac qui Parle County Lowell & Mary Berglund
Lincoln County Curtis & Sandra Blumeyer
Marshall County Bruce & Aase Hamnes
McLeod County Gary, Dean & Delores Duesterhoeft
Meeker County Richard & Arliss Stenger
Mille Lacs County Ray & Betty Edgren
Mower County Allen & Audrey Oehlke
Murray County Cornelius & Lona Vos
Nicollet County Robert & Donna Webster
Nobles County Jim & Jean Fellows
Norman County Ronald & Janice Tommerdahl
Olmsted County Thomas & Denise Pyfferoen
Otter Tail County Willis & Joyce Roehl
Pennington County Richard & Donna Parnow
Pipestone County Philip & Joyce Anderson
Polk County Don & Bernice Holy
Polk County Bennett & Gloria Osmonson
Pope County James & Nancy Olson
Red Lake County Robert & Lorraine Miller
Redwood County Stanley & Elizabeth Salfer
Renville County Lea & Meridee Dobberstein
Rice County Benjamin & Jean Bartusek
Rock County Tom & Dixie Arends
Roseau County Lloyd & Norma Frosaker
Sibley County William & Dorothea Harjes
St. Louis County David & Anna Davis
Stearns County Leon & Diane Wieber
Steele County Myron & Janette Standke
Traverse County David & Evelyn Rinke
Wabasha County Donald & Delaine Klein
Wadena County Paul & Vera Malone
Waseca County Mark & Karen Byron
Washington County Ken & Birdie Brown
Watonwan County Jim & Barbara Sorenson
Wilkin County Robert & Darlene Yaggie
Winona County Charles & Betty Meyer
Wright County Ronald & Kay Uter

Families by Year

Families by County